Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft fakire araba alıyorum
Zengin vs fakir Örümcek Adam'ın yeni bölümünü Hoş geldiniz arkadaşlar Nasılsınız bakalım Ben iyiyim arkadaşlar çok iyiyim Çünkü bugün hem fakire Efsane bir Sürpriz yapmışlar fakire sizin dediğiniz gibi şu dışarıdaki araba var ya arkadaşlar siz demiştiniz bana dediniz ki şu beyaz arabayı boyat ve fakir ehliyet demiştiniz Evet arkadaşlar bugün gideceğiz bu beyaz arabayı boyatacağız ve hocaya vereceğiz nasıllar geleceğim güzeldi bana Babam daha iyi bunu böyle fakire sürpriz hediye olarak veriniz arkadaşlar tabii ki de Ahmet Usta mı neydi ya Usta'nın ismini de unuttum vallahi işte onu aramamız lazım ya Örümcek Kız şekil önümden ya dizi izliyorum ya Örümcek Kız ya bütün gün diyorsun Vallahi yeter biraz bırak dizileri ya çok güzel ama diziler Allah'ım yarabbim Neyse arkadaşım örümcek kızı var ya Bütün günahları Dizi izliyor ya Bence bizim örümcek kızı bir tatile falan çıkarım arkadaşlar Nereye gidelim akşam nereye gitti Biz de isterseniz yorumlara yazmayı unutmayın Yani tatile mi çıktın yoksa başka bir şey mi var ya lunaparka falan da gidebiliriz yorumlar dediğin gibi Nereye tatile gitmeme İsteğinizi yazabilirsiniz arkadaşlar Söyle bakalım bir paralarımız burada mı namazına çıkmış ya vallahi çalacaklar hırsızlara dikkatli olmak lazım Evet arkadaşlar şöyle Bu arada kollamak tatile gidersek Hırsızlar falan gelir arkadaşlar o yüzden evimizde güvenlik önlemi ne alayım Onları da yazarsan sevinirim valla billa Biz de başka bir şey var mı arkadaşlar Ya ben eskiden daha zenginim Arkadaşlar şu anda o kadar zengin değilim bakın hiçbir şeyim kalmamış ya Anca diğerini falan var bende ya Neyse neyse tamam Evet arkadaşlar şimdi o fakirin Yaptırmamız lazım ama Örümcek Kız da Vallahi bizim düzgün Dizi izliyor Bence onları hediye alın arkadaşlar kadınlar neyi sever Sever sever çiçek Bence sevinir arkadaşlar yanımda dur ben hemen gideyim de fakir söyledim arkadaşlar fakir çiçek toplasın örümcek kız için eve gidiyoruz arkadaşlar fakir fakir neredesin Buradayım dostum Allah'a fakir fakir Ne yapıyorsun dostum Ne yapayım ya köpek telefonla ilgileniyorum köpeklere ne haber dostum Bunlar ne kadar saldırgan köpekler böyle ya seni sevmiyorlar galiba Ama öyle yapmaya tamam mı mex Bir daha yapma öyle Tamam tamam inşallah bir daha yapmaz Neyse hem fakir sana bir görevim var neymiş öyle be dostum bana söyle üç beş tane çiçek topla sana ya Böyle sarı kırmızı her türlü çiçek Olur olur dostum ya ben de zaten şöyle dolaşmak istiyorum biraz hava alırım hem de İyi hadi bakalım öyle paran da vereyim al dostum ya ama şöyle 6v battery Yok yok ya hiç gerek yok değil mi beni sevmiyor kesin sevmiyor Alman paraları yok Yok hiç gerek yok Ben mi o parayı yarın gidersin tamam mı Tamam Tamam zengin Teşekkür ederim dostum bir şey değil bak topla getir Bak vallahi bu akşam bana getir Tamam getireceğim hemen toplayıp getirir evine tamam mı Tamam da hemen getir evet Arkadaşlar iyi oldu bu isterseniz bir ustayı arayalım ya Arabacı ustamızı tamirci ustası 1 dakika öyle arkadaşlar usta usta usta sana diyorum Usta şey bir tane araba vardı benim beyaz bir araba uzun boylu boyamamız lazım fakire 7 cm küre küre hediye verecek sana hediye vereceğim İşte o araba yapman gerekiyor rengini ne yap biliyor musun rengini yeşil yap Ondan sonra ev üstüne böyle bir şey koyarsan koy işte tamam rüzgarlık falan filan Tamam tamam koyacağım ben hepsini Tamam Evet evet aynen öyle yap beni Emin garajında tamam mı Gel burada yap tamam tamam hemen gelip yapacağım Dostum Evet arkadaşlar İyi oldu Hemen de Konuştuk hallettik şimdi gidelim Bakalım köye aradaki Arkadaşlar iyi olduğu Stadı arabamız yapacak ve daha sonra arkadaşlar fakire sürpriz yapacağım arkadaşa lütfen bakiye söylemeyin Çünkü sürpriz yapacağız şey çok güzel olacaktı harbiden çok güzel olacak Ben çok susadım arkadaşlar Ya böyle bir konu alan mağaza Evet Akşam bir kola alayım de şu Dağın tepesine çıkacağım orada atmışım Arkadaşlar şu köye diyor Hadi bakalım arkadaşlar bacaklarım koptu buraya çıkana kadar Ama şimdi harbiden çok iyi bir kız arkadaşa durumlara şöyle kıra kıra çıkalı bayağı bir Çünkü misafirimiz var ya çalış öyle gidiyoruz işte o Vallahi geldik tepesine Oha süleymanköy ayaklarımın altında bildiğiniz ya harbiden Süperdi Tamam söyle şunu Tepesi çıkarmış Söyle hadi söyle işte şöyle arkadaşlar İşte bu tam tepesine çıktık Şu anda Keşke burada inşaat diyebilirsin Hatta şunu da şöyle koyalım arkadaşlar ve Hadi bakalım şimdi Şükran'a takacağım arkadaşlar kanatlı oraya attı Can Arkadaşlar şu Slime Ne oldu yaratacağız orada bir tane kola makinesi var oradan kendimize kola Aziz arkadaşlar kola almak için yaptım şeye bakın ya neyse çok heyecanlı oluyor bak Hazır mısınız arkadaşa atlıyorum f3211 Anladım süper uçuyorum şu anda ve efsane köylüler kokacak burada böyle Uçan canavar canavar canavar canavar bir tane para mı yani Altın para yani Tamam da kaç tane kola alsak biraz da arkadaşlar fakir alalım da o da gitsin be şöyle arkadaşlar bayağı bir kola alayım seni biraz da alayım Arkadaşlar bu konudan böyle fakire de veririz O bayağı bir çok oldu Hadi bakalım dolsun kollarını tadı iyi mi İyi hadi bakalım Sana kolay gelsin Anladın mı yani Kolay gelsin arkadaşlar soğuk espri yapıyor ya muhteşem slimecıoğlu Dostum sen slime'ı İşini bırakıp bunları mı yapmaya başladın Ya dostum ne yapalım ya Slime Şimdi artık para yok Sen Sıla'yla olmak ister misin olabilir Ya arkadaş sen Slime alırsam arkadaşlar kutularından ne yapabilirim eğlence olarak Siz bana söyle ha Trambolin yapabiliriz arkadaşlara biliyorsun değil mi Trambolin olsun ben bundan Trambolin yapabilir miyim Evet Trambolin yapabilirsin böyle yüksekten atlarsın üstüme zıplarsan harbiden çok iyi olmaz mı arkadaşlar ya evimi evin oraya bir tane Trambolin yapayım ben edersiniz İsterseniz yaparım arkadaşlar Hadi bakalım Bence artık gidelim ve fakirin Arabası falan bakalım dost olmuş merak ettim ya arkadaşlar be gireceğim şimdi işler arkadaşlar güzel güzel çiçekler toplayacağım yani örümcek kız için zengin benden istedi biliyorsunuz bakalım bulabilecek miyiz Allah'a buldum benzeri Çiçek bu da Hemen direkt ya şunları topluyorum Arkadaşlar bu çiçekleri bakalım arkadaşlar şunlardan söyle O bayağı bir toplayalım arkadaşa toplayabildiğimiz kadar hem de zengin de sevindirmiş oluruz evlenecek kıza seviniriz acaba kırmızı çiçek var mıdır arkadaşlar ya şöyle sorulardan biri şöyle 10 tane toplasak geçer herhalde Doğru son Tamam bunlar yeter sus çiçekleri papatya Bunlar da çok güzel oluyor bunların hepsini Topa tek elle artık zengin bir şey demez arkadaşlar o yüzden gidelim Bakalım zengini bekliyorum Acaba geldim ya bakalım gelmemiş herhalde hala durun bakalım hadi gidelim söyle bize doğru Merhaba arkadaşlar ben bugün zengin tuzak kuracağım O yüzden tuzak almaya geldim tuzakçı dostum ne haber Ömer Sen de kimsin ya Ben bugün zengine tuzak koyacağım da bana bir tane tuzak verir misin uzak mı 30 Abi sen ne anlarsın tutaktan noktayı misin sen ben de bilmiyorum Kız aklıma koymayı Sen bana öğretsene Olur olur öğretirim Paran var mı paran var tabii ya Baksana borçlarım var beni Bak Gördün mü Benim açtırma güzel mi elmaslarımı Evet evet güzel güzel onları bana vermek ister misin veririm Veririm paranı Siber tuzak kurmayı öğret ben de seni bu şeyleri vereyim de onun ismi yapın ismi neydi arkadaşlar hemen de unuttum ya Bakayım Elmas elmas Oha sen daha elmasın ismini bilmiyorsun Elmas'ın ismini biliyorum ya bana tutsak ben tamam tamam vereceğim şimdi sana baksana Sandığa koydu o parayı at Önce parayı öderim hepsini hepsini Ama bunlar çok değil mi ya 16 tane buldum bunları zor buldum Olmaz olmaz hepsi atmazsan vermem bak hepsi atmazsan polise verilen ismi Tamam tamam Hemen atıyorum tuzakları olabilirsin Arkadaşlar güzel güzel bir sürü ödülle yazdım gördüğünüz gibi böyle Neydi bunun ismi ya gittiğimi Arkadaşlar bu kenti ne işe yarıyor ya ben bunun ne işe yaradığını bilmiyorum ki dur bakalım söyleyeyim Söyle bakayım Ne oluyor be bir şeyler oluyor ama bir şey mi oluyor Ne oldu böyle patladı buldum diyenler patlıyor Evet öğrendim Arkadaşlar ben bilmiyorum böyle şeyleri ya arkadaşlar bakım evine geleceğim inşallah kimse beni görmedi havaya Örümcek Kız oynaya İnşallah beni görünmez bakayım Televizyon açık açık var ya görmez görmez arkadaşlar Aklıma geldi şimdi şöyle kazacağız tuzak yapacağız Ha şunu da şöyle kıyalım Şule hanım Evet şu ya Ya böyle bir Kızıltaş koyacağız şu yayında kıyalım Evet Şurayı kapatacağız buraya basınç plakası koyacağız yanlışlıkla sakın basmayın vallaha billaha gideyim ha arkadaşlar bakın yaptım tuzağı gördünüz mü bakın Ne kadar güzel oldu be o Süper oldu bu iş böyle yani zengin böyle bir gelecek arkadaşlar Böyle bir girecek aşağı Urfa jokeyin yerine gelmiş Arkadaşlar seni çok iyi tanıyor mOusun tanımıyor musun Ben zengini istiyorum işte şöyle bir tuzak yapalım da şöyle işte böyle sizi çok özledim seni yakalayacağım İstanbul ye düşecek Hadi bakın Biz Engin Aydın Bey seni bekliyorum Arkadaşlar biraz sonra fakirin ödüllü götürmek için arkadaşlar gidiyorum Bakalım fakir hala daha gelmemiş Az sonra gelir arkadaşlar ama bayağı da bir susadım ya durun durun söyle bi Koka Kola içip Vallahi bize gel ya iyi geldi tamam tamam Evet arkadaşlar şimdi gideyim şu fakirin arabası bakalım ustamız yapmış bay taştan İnşallah yapmıştır Ben ondan sonra parasını götürürüm ona şimdi fakire sürpriz yapacağız Sonra gelir zaten arkadaş o yüzden dalga
|

Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi